radio dj - Twoje radio internetowe

<< Słuchaj nas w sieci

radiodj.pl | Download

:: Download 
WinAmp 2.92 Full - freeware

Najlepszy i najszybszy player pod Windowsy 32bitowe. Oprócz MP3 odgrywa także VOC, WAV, MP2, CDA, IT, XM, S3M, STM, MOD, DSM, MED, FAR, ULT, MTM, 669, MID, playlisty oraz pliki wideo (dzięki kodekom zainstalowanym w systemie). Posiada obsługę CDDB, efekty wizualizacji i modyfikacji dźwięku, zgrywa do WAVów odtwarzane MP3 i co najważniejsze - obsługuje polską wersję językową.
WinAmp 5.24 Full - freeware

Winamp 5 dostępny jest w dwu wersjach: podstawowej i Pro. Różnica polega na... opłacie za wersję Pro. (darmowy WinAmp posiada dokładnie te same funkcje, jednak prędkości zgrywania i nagrywania płyt CD zredukowano do minimum).
Windows Media Player 11 - freeware (link zewn.)

Program Windows Media Player 11 dla systemu Windows XP to nowy sposób przechowywania i korzystania z multimediów cyfrowych. Korzystanie z muzyki, plików wideo, obrazów oraz nagrań telewizyjnych znajdujących się na komputerze nigdy nie było tak łatwe. Można je odtwarzać, przeglądać, organizować i synchronizować z urządzeniem przenośnym w celu korzystania w podróży lub udostępniać na urządzeniach dostępnych w domu - wszystko z jednego miejsca. Program Windows Media Player 11 współpracuje ze wszystkimi wersjami systemu Windows XP z dodatkiem Service Pack 2, w tym z systemem Windows XP Home Edition N i Windows XP Professional N.
RealPlayer 10 Gold - freeware

Popularny odtwarzacz multimedialny, który potrafi obsługiwać filmy DVD, tryb pełnoekranowy, pliki muzyczne. Ponadto posiada korektor dźwięku. Program zawiera darmowy odtwarzacz RealPlayer oferujący użytkownikowi możliwość pobierania i zakupu utworów muzycznych z Internetu. Dzięki niemu można również zarządzać swoją kolekcją multimedialną. Dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu nikt nie będzie miał problemu z umieszczeniem piosenek na przenośnych odtwarzaczach lub płytach CD.
Deejaysystem - freeware

Jeden z najlepszych odtwarzaczy CD na komputery PC. Posiada zaawansowane opcje takie jak pitch control, CUE, regulacje balansu, oraz wiele zaawansowanych funkcji w swoich ustawieniach. Obsluguje nawet kilka kart dzwiękowych. Posiada bardzo szybki start z punktu CUE.
 

UWAGA !!


Poszukujemy ludzi, firmy do współpracy.
Współpraca w zakresie reklamy oraz logistyki.

RAV & LOPEZ
Nasi partnerzy:

 
Copyright © 2007 RADIO DJ. Wszystkie prawa zastrzeżone